Tu jesteś:

Nowy parking w Silesia City Center

Rozpoczęła się rozbudowa Silesia City Center. W związku z prowadzonymi na terenie parkingu pracami, klientom zostaje oddany do dyspozycji nowy parking, utworzony na Placu Słonecznym (plac od strony przystanku tramwajowego i wejścia do centrum od ul. Chorzowskiej).

6 września w związku z rozpoczęciem I etapu prac budowlanych zamknięta została część parkingu w Silesia City Center. Żeby zrównoważyć ilość miejsc parkingowych w centrum handlowym, uruchomiono parking zastępczy na Placu Słonecznym. Łącznie na powierzchni 3000 mkw. powstało 130 miejsc parkingowych.

Wjazd na parking na Placu Słonecznym możliwy jest od strony ul. Ściegiennego, jednokierunkową drogą prowadzącą dziś do Hana Sushi i Almi Decor. Parking będzie działał aż do zakończenia prac budowlanych jesienią 2011 roku, kiedy zostanie otwarty nowy parking podziemny oraz parking zlokalizowany na dachu. Po rozbudowie Silesia City Center będzie miała aż 3500 miejsc parkingowych.

Prace budowlane na terenie Silesia City Center potrwają do jesieni 2011 roku. Nowa Silesia City Center zwiększy swoją powierzchnię z 66 tys. m kw. do 86 tys. m kw. Powstanie dodatkowo 60 sklepów. Pracę w nowej Silesii znajdzie kolejne 500 osób. Inwestorem jest obecny właściciel Silesia City Center - Immofinanz Group.

Źródło: Silesia City Center

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×