Tu jesteś:

Nowy najemca w biurowcu Zebra Tower

Zebra Tower. Warszawa.

Firma San Leon Energy wynajęła ponad 545 mkw. powierzchni biurowej w budynku Zebra Tower przy ulicy Mokotowskiej 1 w Warszawie. Pośrednikiem w zawarciu transakcji była Agencja King Sturge.

Budynek Zebra Tower jest położony w centrum miasta, tuż obok stacji metra Politechnika. Jego lokalizacja zapewnia szybki dostęp do lotniska, Dworca Centralnego oraz transportu publicznego. Zebra Tower jest budynkiem biurowym o powierzchni 18.300 mkw. i została zaprojektowana głównie dla najemców poszukujących biura o metrażu od 500 mkw. do 3.000 mkw. Projekt został zakończony w drugiej połowie 2010 roku przez austriacką firmę nieruchomości S+B Gruppe AG i ostatnio zakupiony przez Union Investment.

San Leon Energy jest międzynarodową firmą, której głównym obszarem działalności jest poszukiwanie oraz wydobycie gazu i ropy naftowej w Polsce, Irlandii, Włoszech, Morocco, Holandii oraz w Ameryce Północnej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×