Tu jesteś:

Nowy najemca w Silesia City Center

Silesia City Center. Katowice.

Turecka firma jeansowa LTB otwiera swój trzeci sklep na terenie Polski. Tym razem w największym centrum handlowo-rozrywkowym na Śląsku i w Zagłębiu czyli w Silesia City Center.

Produkty firmy LTB dostępne są niemal we wszystkich największych krajach w Europie. Sklepy z tureckimi jeansami znajdują się m.in. Rzymie, Amsterdamie, Moskwie, czy Berlinie. Jeśli chodzi o Polskę sklepy LTB do tej pory były dostępne tylko w Warszawie i Łodzi. Otwarcie sklepu odbędzie się 9 kwietnia.

Obecnie trwają prace na rozbudową galerii Silesia City Center i potrwają do jesieni 2011 roku. Nowa Silesia City Center zwiększy swoją powierzchnię z 66 000 mkw. do 86 000 mkw. Powstanie dodatkowo 60 sklepów. Inwestorem jest obecny właściciel Silesia City Center – Immofinanz Group. Koncepcję architektoniczną obiektu stworzyła pracownia Bose International Planning and Architecture.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×