Tu jesteś:

Nowy najemca w Pasażu Łódzkim

G.H Pasaż Łódzki.

W Pasażu Łódzkim został otwarty pierwszy w Łodzi Sklep Fabryczny Puma . Jest to już czwarty sklep Puma w Łodzi, ale pierwszy tego typu. Na powierzchni ponad 355 mkw. klienci znajdą wiele markowych produktów w atrakcyjnych cenach.

Puma jest międzynarodową marką sportlifestylową, która w swojej szerokiej ofercie butów, ubrań i akcesoriów. Łączy sport, styl życia i modę.

Galeria Handlowa Pasaż Łódzki jest obiektem o łącznej powierzchnia całkowitej około 40 000 mkw. Główną część powierzchni zajmuje supermarket Real oraz 72 butiki i punkty usługowe. Galeria, której otwarcie miało miejsce 11 października 2000 roku, zapewnia 1547 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Zarządcą obiektu jest firma Apsys, która jest międzynarodowy operatorem nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem i zarządcą 14 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 000 mkw., zlokalizowanych w 11 miastach. Flagowym projektem firmy w Polsce jest wielofunkcyjne centrum Manufaktura w Łodzi.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×