Tu jesteś:

Nowy najemca w Magnolia Park

Magnolia Park we Wrocławiu

Dalia, producent ekskluzywnej damskiej bielizny, dołączył do grona najemców Magnolia Park, największego wrocławskiego centrum handlowego.

Nowy salon tej firmy we Wrocławiu, o powierzchni ponad 44 metrów kwadratowych, zostanie otwarty 1 kwietnia 2011 roku. Firmowy sklep z produktami firmy Dalia znajdzie się na pierwszym piętrze galerii.

- Cieszymy się, że Dalia zdecydowała się na podpisanie umowy najmu właśnie z Magnolia Park. Jestem przekonany, że wysoka jakość oferowanych produktów i możliwość skorzystania z porad specjalistów znajdą uznanie wśród klientek naszego centrum – podsumował Adrian Zawadzki, Dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.

Na terenie Magnolia Park, największego centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnego na Dolnym Śląsku znajduje się ponad 230 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. W dotychczasowym portfolio galerii handlowej znajdują się już producenci bielizny takich marek jak: Atlantic, Donna, Esotiq, Gatta, Key, Lanoro, Oysho.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×