Tu jesteś:

Nowy najemca w CH Jantar

CH Jantar w Słupsku.

Yves Rocher otworzy swój sklep w rozbudowywanym CH Jantar w Słupsku. Będzie to pierwszy salon urody tej marki w Słupsku.

Yves Rocher jest siecią sklepów z kosmetykami produkowanymi z roślin. Pierwszy salon tej maki powstał w La Gacilly w Bretanii. Obecnie sklepy Yves Rocher znajdują się w kilkunastu krajach na całym świecie i największych miastach w Polsce.

Łączna powierzchnia Centrum Handlowego Jantar wynosi obecnie ponad 22 tys. mkw. a zostanie rozbudowane do prawie 46 tys. mkw. Firma Mayland Real Estate realizuje proces deweloperski i będzie odpowiedzialna za bieżące zarządzanie nieruchomością. Centrum Handlowe Jantar w Słupsku zostało zakupione w grudniu ub. roku przez Fundusz European Property Investors Special Opportunities, L.P., zarządzany przez AEW Europe oraz Tristan Capital Partners.

Istniejące Centrum Handlowe Jantar jest wynajęte w 100 proc . W rozbudowywanej części obiektu dołączą do nich m.in.: Multikino, MK-Bowling, ZARA, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, Jeans Club, Tally Weijl, Digisport, Cubus, New Yorker, Ryłko i Promod. Planowe oddanie Jantara do użytku miało nastąpić w kwietniu 2012 roku. W związku z szybkim postępem prac budowlanych oraz prośbą najemców, m.in. takich jak Inditex Group, New Yorker i Tally Weijl, Mayland RE rozważa możliwość przyspieszenia otwarcia centrum o kilka miesięcy. Centrum jest skomercjalizowane w 90 proc.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×