Tu jesteś:

Nowy lokal Coffeeheaven we Wrocławiu

Coffeeheaven w Centrum Handlowym Korona, Wrocław

Centrum Handlowe Korona we Wrocławiu wzbogaciło się o nową kawiarnię Coffeeheaven.

Jest to już 8 lokal Coffeeheaven we Wrocławiu, a zarazem 76 w całej Polsce. Nowa kawiarnia w Centrum Handlowym Korona, ulokowanym przy przy ruchliwej trasie wylotowej na Warszawę ułatwi dostęp do oferty Coffeeheaven mieszkańcom północnej części Wrocławia oraz okolicznych osiedli i miejscowości, położonych na prawym brzegu głównego nurtu Odry. Nowa kawiarnia Coffeeheaven o powierzchni 77 mkw. jest położona nieopodal wejścia Piastowskiego – głównego wejścia do Korony. Dla wygody klientów w jej wnętrzu urządzono także 20 metrowy ogródek.

Powierzchnia całkowita Centrum Handlowego Korona wynosi 55 000 mkw., w galerii znajduje się ponad 61 butików i punktów usługowych. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano parking na 2000 samochodów. Wrocławska galeria obecna jest już na rynku ponad 12 lat, notując średnio 6 milionów odwiedzających rocznie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×