Tu jesteś:

Nowy Salon Phenome w łódzkiej Manufakturze

Phenome Shop

23. października br. Phenome otwiera w łódzkiej Galerii Manufaktura kolejny firmowy salon, który jest już czwartym salonem w Polsce. Phenome to ekskluzywna marka organicznych kosmetyków pielęgnacyjnych i pierwsza w Polsce sieć sklepów oferująca wyłącznie bezpieczne preparaty, nie zawierające popularnie stosowanych składników chemicznych.

Phenome, odwołując się do natury jako źródła długowieczności i witalności, reprezentuje nowoczesny styl życia, którego esencją jest zdrowie, zadowolenie i równowaga. Organiczne biokosmetyki Phenomé zawierają mieszankę czystych wyciągów botanicznych, ujętych w unikalnych formułach. Bez szkodliwych konserwantów, syntetycznych emulgatorów, bez olejów mineralnych i silikonów, chemicznych filtrów UV czy sztucznych zapachów.

„Jak najwięcej korzyści dla skóry – jak najmniej wpływu na środowisko” - tak brzmi misja Phenome.
Kosmetyki Phenome oferują całe bogactwo natury w jej najczystszej postaci. Znajdują się w nich certyfikowane ekstrakty i wody roślinne oraz bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, organiczne oleje ekstra virgin. Składniki pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych, gdzie nie stosuje się sztucznych nawozów, fungicydów, herbicydów ani pestycydów. Rośliny dojrzewają w naturalnych warunkach, bez pośpiechu, nabierając życiodajnej mocy.

Kosmetyki Phenome można kupić wyłącznie w firmowych salonach. Poza łódzką Manufakturą, sklepy zlokalizowane są w warszawskich galeriach Złote Tarasy i Blue City oraz w poznańskiej Malcie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×