Tu jesteś:

Nowy Dyrektor Zarządzający w CB Richard Ellis Polska

Firma CB Richard Ellis (CBRE) ogłosiła, że nowym dyrektorem zarządzającym w Polsce został Colin Waddell.

Colin Waddell pracuje w firmie CB Richard Ellis od 2000 roku. W roku 2003 został dyrektorem zarządzającym biura w Czechach. W roku 2007 został mianowany na stanowisko dyrektora zarządzającego regionem Europy Środkowo-Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju międzynarodowych usług firmy oraz ekspansji na rynki wschodnie.

Dotychczasowy dyrektor biura w Polsce - Charlie Wardroper – zdecydował się wrócić do Wielkiej Brytanii. Charlie Wardroper zarządzał biurem w Polsce od stycznia 2009 roku. Poprzednio był regionalnym dyrektorem zarządzającym firmy CB Richard Ellis w Wielkiej Brytanii, odpowiedzialnym za region północno-wschodni.

Andreas Ridder, prezes CBRE na Europę Środkowo-Wschodnią, powiedział: “Od stycznia 2009 roku Charlie Wardroper kierował naszym biurem w Warszawie, rozwijając firmę w bardzo trudnych dla rynku nieruchomości komercyjnych czasach. Wzmocnił nasz zespół zarządzający w regionie oraz rozwinął nowe usługi na polskim rynku. Z pewnością będzie nam go brakowało, ale rozumiemy jego decyzję powrotu do Wielkiej Brytanii.”

“Jestem zadowolony, że Colin Waddell został nowym dyrektorem zarządzającym firmą w Polsce. Jego dotychczasowe osiągnięcia i wkład w rozwój naszego biznesu w regionie jest wysoko ceniony zarówno przez naszych pracowników, jak i klientów. Colin Waddell posiada wysokie kwalifikacje, umiejętności i wiedzę, aby kierować naszym polskim zespołem. Polska jest jednym z najważniejszych krajów nie tylko w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, ale w całej UE i stanowi jeden z głównych rynków lokowania kapitału przez międzynarodowych inwestorów. Ostatnie wyniki badań rynku za III kwartał 2010 roku pokazują, że więcej niż połowa wszystkich transakcji inwestycyjnych w nieruchomości komercyjne została przeprowadzona właśnie w Polsce. Doświadczenie Colina Waddella będzie stanowić dla zespołu CBRE znakomite wsparcie, aby świadczyć swoim klientom usługi doradcze na najwyższym poziomie. Jest to niezwykle ważne w czasach wychodzenia z kryzysu i podejmowania przez naszych klientów wielu strategicznych decyzji. Wierzymy, że Colin wzmocni nasz biznes zarówno w Polsce, jak i w regionie.”

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×