Tu jesteś:

Nowy Dyrektor Działu Zarządzania Projektami Biurowymi w Yareal Polska

Katarzyna Oleksińsa. Dyrektor Działu Zarządzania Projektami Biurowymi w Yareal Polska

Katarzyna Oleksińska dołączyła do zespołu Yareal w kwietniu br. jako nowy Dyrektor Działu Zarządzania Projektami Biurowymi.

Katarzyna Oleksińska na stanowisku Dyrektora Działu Zarządzania Projektami Biurowymi będzie kompleksowo nadzorowała zarządzanie wszystkimi inwestycjami biurowymi Yareal w Polsce. Wraz z Członkami Zarządu firmy będzie odpowiedzialna za podejmowanie strategicznych decyzji dotyczących planowanych inwestycji biurowych.

W latach 2003-2011, Katarzyna Oleksińska pracowała jako Kierownik Projektu w Hines Polska. Była odpowiedzialna za rozwój projektów biurowych w Warszawie i Gdańsku, a także za aranżację powierzchni najmu w Sterlinga Business Center w Łodzi. Znacząco przyczyniła się również do sukcesu związanego z wynajmem obiektu biurowego Metropolitan w Warszawie, w którym jako architekt zaprojektowała większość przestrzeni najmu. Katarzyna Oleksińska zdobyła dyplom magisterski na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w 1995 r. oraz ukończyła Program Architektoniczny na Uniwersytecie Tennessee w Knoxville w 1994 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×