Tu jesteś:

Nowi najemcy zadowoleni z obrotów i zmian w Galerii Przymorze w Gdańsku

Od czasu otwarcia nowo wprowadzonych sklepów do Galerii Przymorze w Gdańsku minęło już kilka miesięcy. Po tym czasie najemcy następująco komentują swoje dotychczasowe wyniki: - Obserwujemy pozytywne zmiany, które zachodzą w ostatnich miesiącach w tej galerii. Dzięki staraniom King Sturge wprowadzono nowe marki - w tym też naszą - wszystkie pozytywnie wpływają na wizerunek nowej galerii w sercu dużego osiedla. Wzrosty naszych obrotów z miesiąca na miesiąc są rzędu 20 kilku procent. Już w chwili obecnej wygląda to obiecująco, a liczymy, że dalsze wysiłki King Sturge zarówno pozyskiwania nowych znanych marek jak również prowadzona kampania marketingowa przyczynią się do stałego wzrostu odwiedzalności tego centrum - mówi Piotr Zieliński z firmy Rossmann.

Również według przedstawicieli firmy Takko Fashion praca w Galerii przebiega bez żadnych trudności. Od momentu otwarcia sklep zaczął dobrze prosperować i z upływem czasu zwiększa swoje możliwości. - Pomimo początkowych obaw o brak klientów, na dzień dzisiejszy absolutnie nie możemy na to narzekać. Galeria jest świetnie usytuowana pod kątem stałej klienteli – mam na myśli pobliskie osiedla - oraz pod kątem dostępności dla turystów - mówi Karolina Kochanowska z Takko Fashion.

- Cieszą nas pozytywne komentarze wprowadzonych najemców - odpowiada Michał Małecki, negocjator w dziale wynajmu powierzchni handlowych King Sturge, zajmujący się komercjalizacją projektu. – Potwierdza to, że strategia rekomercjalizacji jest bardzo skuteczna i przynosi wymierne korzyści istniejącym i przyszłym najemcom. W ostatnim czasie dodatkowo galeria pozyskała kolejne marki: salon Empik, pierwsze w Trójmieście Kino 5D oraz Decathlon, który już w pierwszy weekend odniósł niebywały sukces. Wierzymy, że przez swoją wyjątkową ofertę marki te przyciągną nowych klientów do galerii. Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi - doadaje.

Galeria Przymorze zlokalizowana jest w Gdańsku w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych, u zbiegu ulic Obrońców Wybrzeża i Chłopskiej. 10 -minutową strefę dojazdu zamieszkuje 141 tys. osób, a 18-minutową ponad 319 tys. Wśród większych najemców obecnych w galerii są min.: E.Leclerc, Decathlon, C&A, , Rossmann, Empik, Deichmann, CCC, Takko Fashion, ReKids House, Cropp Kino 5D, Drogeria Natura, Vission Express. Całość mieści się na powierzchni 27 328 mkw. Firma King Sturge również zarządza tym obiektem.

Źródło: King Sturge

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Giełda i Waluty

Money.pl - wiadomoci, notowania, gieda, kursy walut
NBP 2012-05-23
USD 3,4460 +1,92%
EUR 4,3576 +0,86%
CHF 3,6285 +0,87%
GBP 5,4122 +1,32%
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2012-05-23 18:59)
WIG 36934.93 -2,51%
WIG20 2038.14 -2,93%
mWIG40 2268.18 -1,69%
sWIG80 9077.37 -1,88%
+nq+