Tu jesteś:

Nowi najemcy w Gemini Park Tarnów

Gemini Park. Tarnów.

Liczba sklepów działających w Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowym należącym do Gemini Holdings powiększa się. W dniu 9 kwietnia został otwarty sklep Kwant, natomiast w sobotę 16 kwietnia klienci będą mogli zasiąść przy stolikach lodziarnii Grycan Lody od pokoleń.

Lokal gastronomiczny Grycan został urządzony na 78 mkw. powierzchni. Firma oferuje: lody sprzedawane na wynos oraz desery lodowe przygotowywane na miejscu. Drugim uruchomionym lokalem w centrum jest sklep tarnowskiej firmy Kwant . Na jego potrzeby wynajęte zostało 66 mkw. powierzchni. Oferta sklepu obejmuje: sprzęt RTV, elektryczny, elektroniczny i multimedialny.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 000 mkw. w tym 41 500 mkw. powierzchni najmu. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców Centrum Handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, KFC, Solar, Big Star.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada BOIG Property Consulting wspólnie ze spółką GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o., która jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×