Tu jesteś:

Nowi najemcy w Galerii Niwa

Galeria Niwa. Oświęcim.

Firma Master Management, która jest odpowiedzialna za wynajem II fazy centrum handlowego Galeria Niwa w Oświęcimiu, podpisała umowy najmu powierzchni handlowej z firmami: H&M, Orsay oraz Martes Sport.

W chwili obecnej 80 proc. powierzchni w II fazie Galerii Niwa zostało wynajęte. Otwarcie nowej części centrum handlowego jest planowane na listopad 2011 r. Także w istniejącej części obiektu pojawią się nowi najemcy m.in. AmRest Sp. z o.o. z restauracją KFC w wersji Drive Thru oraz butik Lee & Wrangler.

Galeria Niwa jest zlokalizowana na 3-hektarowej działce położonej przy ulicy Powstańców Śląskich 1, w odległości zaledwie około 2 kilometrów od centrum Oświęcimia. Centrum handlowe o całkowitej powierzchni około 9 700 mkw., składające się z jednego budynku piętrowego, zostanie powiększone o dodatkowe 4 000 mkw. powierzchni handlowej ulokowanej na trzech poziomach. W nowej części galerii poza powierzchnią handlową powstanie czterosalowe kino Planet Cinema z opcją wyświetlania filmów w formacie 3D, strefa gastronomiczna oraz plac zabaw dla dzieci. Dla zmotoryzowanych klientów Galerii Niwa przygotowany został parking podziemny z 312 miejscami postojowymi oraz parking naziemny ze 155 miejscami.

Inwestorem projektu jest firma Ramsay Sp. z o.o. Firma Master Management odpowiada za wynajem oraz zarządzanie Galerią Niwa. Projekt centrum handlowego został przygotowany przez Borm projekt” Sp. z o.o., a generalnym wykonawcą jest Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Budus S.A.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×