Tu jesteś:

Nowi najemcy w Galerii Katowickiej

W sierpniu br. podpisano kolejne umowy wynajmu powierzchni w Galerii Katowickiej. Do grona najemców budowanego centrum handlowego dołączyła szwedzka sieć odzieżowa KappAhl (999 mkw.), ogólnopolska sieć sklepów obuwniczych CCC (428 mkw.) oraz perfumeria Douglas (397 mkw.).

Wyłącznym agentem przy komercjalizacji galerii jest międzynarodowa firma Cushman & Wakefield, świadcząca usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych.

Galeria Katowicka to obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany w samym centrum Katowic – przy pl. Szewczyka. Stanowi część powstającego kompleksu, w którego skład wejdą także dworzec kolejowy oraz budynek biurowy. Obiekt będzie miał 3 kondygnacje naziemne, a jego całkowita powierzchnia wyniesie 52 000 mkw. Dodatkowo zostanie wybudowany dwupoziomowy parking podziemny na 1 200 samochodów.

Inwestycja będzie realizowana etapami. Pierwszy zakończy się powstaniem budynku dworca w II kwartale 2012 roku. Oddanie do użytku galerii handlowej przewidziane jest na początku IV kwartału 2012 r. Inwestorem i deweloperem galerii jest hiszpańska spółka Neinver sp. z o.o.

Cushman & Wakefield jest firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Została założona w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 13 000 pracowników w 231 biurach w 60 krajach.

Źródło: Cushman & Wakefield

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×