Tu jesteś:

Nowi najemcy w Dekadzie Skierniewice

Galeria Dekada Skierniewice

Do grona najemców skierniewickiej Galerii Dekada dołącza dwóch nowych najemców: Apteka Dyżurna oraz sklep z asortymentem sportowym – Cliff Sport.

Sieć Apteka Dyżurna liczy ponad 40 punktów, zlokalizowanych w północnej oraz środkowej Polsce. Jej lokal w Dekadzie Skierniewice zajmie powierzchnię 148 mkw. i będzie znajdował się na parterze obiektu.

Grono najemców zasili również salon sieci Cliff Sport – dystrybutora odzieży i akcesoriów sportowych takich marek, jak Adidas, Nike, Puma, Reebok, Vans, Converse, New Balance, The North Face, Londsale, Asics i wiele innych. Sklep nowego najemcy sportowego będzie liczył 115 mkw. GLA. Otwarcie lokalu zaplanowane jest na początek grudnia.

Za negocjację obydwu umów najmu odpowiada spółka BOIG Property Consulting.

Obie marki wzbogacą ofertę handlową, którą tworzą już m.in. Tesco, CCC, RTV Euro AGD, Empik, Rossmann czy Deichmann.

Galeria Dekada Skierniewice zrealizowana została w 2011 roku. To dwupoziomowy obiekt liczący 3410 mkw. GLA, na których zlokalizowanych jest 16 lokali handlowo-usługowych.

Ze względu na dużą popularność Dekady wśród mieszkańców Skierniewic oraz potrzebę wprowadzenia nowych marek (głównie z segmentu modowego oraz gastronomicznego), inwestor podjął decyzję o rozbudowie obiektu, która rozpocznie się w przyszłym roku. Po jej zakończeniu skierniewicka Dekada zyska około 8 tys. kw. nowej przestrzeni oraz podziemny parking na 250 miejsc.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×