Tu jesteś:

Nowi najemcy w Centrum Handlowym Forum Gliwice

W sierpniu oferta Centrum Handlowego Forum w Gliwicach poszerzy się o dwa nowe salony - z ekskluzywną kolekcją damską oraz biżuterią. Do grona najemców jednego z największych centrów handlowych na Śląsku dołączy Dom Mody Caterina oraz salon marki Diva.

Salony Caterina zlokalizowane są w największych miastach Polski. Otwarty 18 sierpnia w CH Forum salon, będzie jedynym sklepem tej marki w Gliwicach. Zajmie on powierzchnię 76 mkw. i będzie usytuowany na pierwszym poziomie centrum.

Jeszcze w sierpniu na powierzchni 35 mkw. otwarty zostanie nowy salon marki Diva. Jest on częścią największego w świecie przedsięwzięcia w branży modnej biżuterii, liczy ponad 4 tys. sklepów w 26 krajach świata. Z Diva współpracują takie marki jak Top Shop i Bhs, Miss Selfridge i Dorothy Perkins. Założycielami Diva w Polsce jest brytyjski holding DCK Concessions z siedzibą w Londynie i australijska korporacja inwestycyjna Globell Glen. Sieć prężnie rozwija się w Polsce oraz innych państwach Europy Środkowo - Wschodniej.

Centrum Handlowe Forum jest jednym z największych centrów handlowych na Śląsku i pierwszym wielkopowierzchniowym, nowoczesnym obiektem handlowym w Gliwicach, zlokalizowanym w centrum miasta. Na czterech poziomach w FORUM znajduje się m. in.: 140 sklepów i punktów usługowych, hipermarket Carrefour oraz 13-ekranowe Cinema City.

W bezpośrednim zasięgu oddziaływania Centrum Handlowego Forum jest ponad pół miliona konsumentów. Centrum położone jest w sercu jednego z najprężniej rozwijających się miast Śląska, w odległości 15 minut od największego węzła autostradowego w Europie Środkowej, węzła drogowego Gliwice - Sośnica.

Gliwickie Centrum Handlowe Forum skutecznie przyciąga na Śląsk nowe marki. Na przełomie sierpnia i września na drugim poziomie centrum otworzy się pierwszy w tym regionie, światowej klasy klub fitness sieci Pure Health and Fitness. Dzięki temu gliwickie CH Forum stanie się jedynym na Śląsku tak dużym obiektem handlowym z klubem fitness, przez co oferta centrum będzie jeszcze bardziej konkurencyjna.

Do końca bieżącego roku grono najemców Forum Gliwice powiększy się także o kilku nowych najemców gastronomicznych.

Właścicielem Centrum Handlowego Forum Gliwice jest niemiecki fundusz inwestycyjny DEKA Immobilien, a podmiotem zarządzającym Avestus Real Estate.

Źródło: Forum Gliwice

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×