Tu jesteś:

Nowe transakcje najmu na obiekty w Warszawie

Nowy Dom Jabłkowskich w Warszawie

Zespół Agencji Komercyjnej Knight Frank doradzał w ostatnim czasie przy wynajmie kolejnych obiektów biurowych i usługowych w stolicy.

Zespół Agencji Komercyjnej Knight Frank doradzał przy wynajmie w budynku Nautilus należącym do firmy Nautilus Nowogrodzka Leasing Sp z o.o. powierzchni biurowej o pow. ok. 3000 mkw. Nowym najemcą budynku zostało Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

W realizowanym przez spółkę LHI Leasing Polska poprzez swoją spółkę celową budynku Nowy Dom Jabłkowskich, przy zbiegu ulic Chmielnej i Brackiej została podpisana umowa najmu z jedną z największych na rynku firm telekomunikacyjnych. Lokal na parterze o powierzchni ok. 410 mkw został wynajęty na okres 10 lat. Najemca zamierza urządzić w lokalu showroom najnowszych technologii wprowadzanych na rynek. Knight Frank jako agent wyłączny doradzał inwestorowi w procesie negocjacji tej umowy.

Ponadto w imieniu funduszu SEB Investment GmbH, Knight Frank negocjował kolejną umowę najmu w kompleksie University Business Park w Warszawie. Firma Nestle Polska S.A. która jest najemcą kompleksu, podjęła decyzję o powiększeniu swojej powierzchni o kolejne 650 mkw. Łączna powierzchnia obecnie zajmowana przez Nestle Polska S.A. w kompleksie to ok. 6500 mkw.

Zespół agencji komercyjnej Knight Frank reprezentował również firmę Siemens Enterprise Communications w trakcie renegocjacji umowy najmu w budynku biurowym przy ul. Mińskiej 63A należącym do Promexim Invest. Siemens Enterprise Communications przez najbliższe 3 lata zajmować będzie powierzchnię ok. 780 mkw. Ponadto za pośrednictwem Knight Frank firma Loyalty Partner wynajęła ok. 900 mkw. w budynku Skylight należącym do Złote Tarasy Tower Sp. z o.o.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×