Tu jesteś:

Nowe sklepy w Centach Outlet Factory

Salon Perfois.

Centra outlet Factory wzbogaciły swoją ofertę o szereg nowych sklepów, takich jak: Li Parie, Parfois, Dajar Home & Garden czy Pretty Women. W czerwcu w Factory Poznań zostanie ponadto otwarty salon marki odzieżowej Sabra.
W okresie od kwietnia do czerwca br. centra outlet Factory wynajęły łącznie 630 mkw. powierzchni handlowej.

Sabra to turecka firma odzieżowa, założona w 1994 roku. Marka ma własnych projektantów i stylistów jej oferta jest skierowana do kobiet Firma jest obecna na rynku tureckim, rumuńskim, brytyjskim oraz polskim. Sklep Sabra pojawi się w Factory Poznań, jego powierzchnia wyniesie 98 mkw.

W Factory Warszawa Ursus zostały ostatnio otwarte sklepy Li Parie oraz Parfois. Li Parie to sieć salonów bieliźnianych. W jej sklepach poza bielizną damską i męską są dostępne także: rajstopy, piżamy i kostiumy kąpielowe. Powierzchnia salonu tej marki w Ursusie wynosi 110 mkw. Portugalska marka Parfois oferuje z kolei modną biżuterię i dodatki jest obecna w ponad 22. Krajach. Sklep Parfois mieści się w Factory Warszawa Ursus na 86 mkw. powierzchni.

Powiększyło się także grono najemców Factory Wrocław. W kwietniu ofertę wrocławskiego centrum outlet wzbogaciły sklepy Pretty Women oraz Dajar Home & Garden. Pretty Woman to marka oferująca przede wszystkim suknie i sukienki na różne okazje. Powierzchnia sklepu liczy 106 mkw. Z kolei asortyment sklepów Dajar Home & Garden obejmuje artykuły do wyposażenia kuchni i jadalni, a także produkty dla dzieci i niemowląt. Sklep, znajdujący się w Factory Wrocław jest zlokalizowany na 230 mkw.

Factory to centra outlet zarządzane przez firmę Neinver, hiszpańską grupę kapitałową koncentrującą swoją działalność na projektowaniu, promocji oraz zarządzaniu portfolio inwestycji w europejskim sektorze nieruchomości. Neinver wprowadził koncepcję centrum outlet do Hiszpanii w 1996 roku, a na rynek polski w 2002 roku Obecnie w Polsce znajdują się trzy centra outlet Factory.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×