Tu jesteś:

Nowe inwestycje LCP Properties

W ostatnim kwartale 2017 roku firma LCP Properties nabyła w Oleśnie istniejący obiekty handlowy, którego najemcą jest Biedronka. Dodatkowo wystąpiła w roli inwestora i pod koniec roku oddała do użytku Biedronkę w Częstochowie. Aktualnie LCP jest w trakcie realizacji kolejnego projektu w Zabrzu. Projekt zostanie ukończony w marcu 2018.

Aktualnie spółka ma w przygotowaniu kolejnych 6 projektów, z czego dwie inwestycje będą realizowane w całości przez LCP. W bieżącym roku LCP Properties planuje dalszy rozwój i w związku z tym poszukuje nowych obiektów handlowych, zarówno tych gotowych jak i na wstępnym etapie projektowania. Szuka inwestycji na terenie całej Polski, nie tylko w dużych miastach, ale także średnich i małych miejscowościach.

LCP Properties Sp. z o.o. jest polskim oddziałem London & Cambridge Properties Ltd (LCP), jednej z największych brytyjskich firm inwestycyjnych na rynku nieruchomości. W Polsce LCP Properties posiada już w swoim portfelu 38 nieruchomości zlokalizowanych w całej Polsce. Firma inwestuje w nieruchomości komercyjne takie jak: obiekty handlowe, usługowe, obiekty logistyczne oraz parki handlowe. LCP Properties we własnym zakresie zarządza nieruchomościami zatrudniając doświadczoną kadrę kierowniczą i stawia na współpracę i zapewnienie maksymalnych korzyści swoim Partnerom. Jako zarządca obiektów świadczy kompleksową obsługę administracyjną i operacyjną wynajętej powierzchni.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×