Tu jesteś:

Nowe Centrum M1 Zabrze

Rozpoczęta w lipcu, ubiegłego roku rozbudowa M1 właśnie dobiegła końca. Od czerwca Centrum jest bogatsze o 9 tysięcy mkw. powierzchni najmu i nowe marki. Wraz z otwarciem nowego pasażu liczba sklepów zwiększyła się do 103, osiągając całkowitą powierzchnie prawie 48 tys. mkw.

Centrum M1 w Zabrzu, powstało w 1999 roku i jest jednym z pierwszych tego typu obiektów komercyjnych w regionie. Przed rozbudową centrum gromadziło 76 najemców różnych branż: modowej, rekreacyjnej i sportowej, skoncentrowanej na usługach i sprzęcie AGD i RTV oraz oferującej i wybór materiałów w urządzaniu domu i ogrodu.

Rozbudowa centrum M1 rozpoczęła się w lipcu ubiegłego roku. Wpisując się w panujące ekologiczne tendencje, proces budowy przeprowadzony został w trosce o środowisko i przy użyciu nieszkodliwych materiałów budowlanych. Większe M1 wyróżnia także architektura- drewniana elewacja i naturalne elementy wykończenia. Przy inwestycji zastosowano oświetlenie ledowe i system BMS umożliwiający zmniejszenie emisji dwutlenku węgla.

Na powierzchni prawie 9 tys. mkw. swoje miejsce znajdzie 27 nowych najemców, takich jak m.in: Bergson, Douglas, Cropp, Gatta, House, Vanilia, Jysk, Lavard, Komfort, KFC, księgarnie Matras, Reserved, Rossmann, czy TK Maxx, Yes, Wojas,

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×