Tu jesteś:

Niedziele w Parku Handlowym Matarnia

Park Handlowy Matarnia daje możliwość funkcjonowania w niedziele najemcom, których  przepisy nie obowiązują. Aby ułatwić klientom planowanie zakupów, PHM stworzył specjalny kalendarz, który rozdany zostanie na terenie centrum i pojawi się u najemców. 

W związku z przyjętą ustawą dotyczącą ograniczenia handlu w niedziele, zmieniają się zasady funkcjonowania centrów handlowych. Park Handlowy Matarnia w niektóre niedziele będzie otwarty, ale częściowo. 

Nowe prawo nie nakazuje całkowitego zamknięcia centrum, dlatego Park Handlowy Matarnia daje możliwość funkcjonowania najemcom, których  przepisy nie obowiązują. W niektóre niedziele do dyspozycji klientów będą punkty gastronomiczne (Restauracja Fresco, Timo Sushi, Restauracja Sphinx, WOOK Chińska Restauracja), kawiarnie (Modern Cafe, cukiernia Sowa), kwiaciarnia, plac zabaw dla dzieci oraz myjnia samochodowa na parkingu podziemnym. 

Aby ułatwić klientom planowanie zakupów, Park Handlowy Matarnia stworzył specjalny kalendarz, który rozdany zostanie na terenie centrum, pojawi się  też u najemców. 

Właścicielom zależy nam na dobrej komunikacji, aby klienci byli dobrze poinformowani i wiedzieli, kiedy zrobią zakupy w każdym sklepie, a kiedy skorzystają tylko z części oferty centrum. Stworzony przez Park kalendarz zawiera dokładnie oznaczone „specjalne” niedziele, najważniejsze święta oraz podpowiada, jakie wydarzenia będą organizowane w konkretnych miesiącach. 

Źródło: PHM

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×