Tu jesteś:

Neinver wybuduje nowe centrum outlet we Francji

Alpes The Style Outlets

Centrum Alpes The Style Outlets zlokalizowane będzie niedaleko granicy ze Szwajcarią i ma zostać otwarte w 2020 roku. Neinver otworzy Prague The Style Outlets w kwietniu 2018, zaś Amsterdam The Style Outlets w 2019 roku. 

Neinver wybuduje nowe centrum outlet we Francji – Alpes The Style Outlets, zlokalizowane w pobliżu granicy ze Szwajcarią. To będzie drugi projekt firmy w tym kraju. Powstanie Alpes The Style Outlets wpisuje się w międzynarodową strategię rozwoju Neinver w całej Europie. Wzmocni też pozycję firmy na rynku francuskim. Projekt zostanie zaprezentowany na międzynarodowych targach nieruchomości handlowych Mapic. 

Neinver jest drugim największym w Europie operatorem centrów outlet, a także liderem tego sektora w Hiszpanii i Polsce. Firma specjalizuje się w inwestycjach na rynku nieruchomości, budowaniu obiektów handlowych i zarządzaniu nimi.

Otwarcie Alpes The Style Outlets planowane jest na 2020 rok. Centrum zostanie zlokalizowane w pobliżu granicy ze Szwajcarią: pomiędzy Genewą - oddaloną o 25 minut jazdy samochodem, a Lyonem. Obszar jego oddziaływania obejmować ma 5,3 miliona osób. Obiekt będzie miał też bezpośrednie połączenie z autostradą A40, łączącą Szwajcarię i Francję. To kluczowa trasa, prowadząca z obu krajów do popularnych zimowych ośrodków turystycznych. 

Alpes The Style Outlets zostanie zbudowane w stylu "alpejskiej wioski". Na powierzchni handlowej, liczącej 19 000 mkw., powstanie 90 salonów outletowych z ekskluzywną ofertą, obejmującą uznane marki międzynarodowe i krajowe.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×