Tu jesteś:

Najemcy chcieliby wcześniejszego otwarcia CH Jantar w Słupsku

Ponad 20 przyszłych najemców chce wcześniej otworzyć swoje sklepy w rozbudowywanym CH Jantar w Słupsku.

Planowe oddanie do użytku rozbudowywanego Centrum Handlowego Jantar w Słupsku miało nastąpić w kwietniu 2012 roku. W związku z szybkim postępem i znacznym zaawansowaniem prac budowlanych oraz prośbą najemców, m.in. takich jak Inditex Group, New Yorker and Tally Weijl, Mayland RE rozważa możliwość przyspieszenia otwarcia centrum o kilka miesięcy. Centrum jest skomercjalizowane w 90 proc.

Łączna powierzchnia Jantara wynosi obecnie ponad 22 tys. mkw. Zostanie ono rozbudowane do prawie 46 tys. mkw. i będzie jednym z największych centrów handlowych na Pomorzu. Mayland Real Estate realizuje proces deweloperski i będzie odpowiedzialny za bieżące zarządzanie nieruchomością.

Istniejące Centrum Handlowe Jantar jest wynajęte w 100 proc. W rozbudowywanej części Jantara dołączą do nich m.in.: Multikino, MK-Bowling, ZARA, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, Jeans Club, Tally Weijl, Digisport, Cubus i New Yorker.

Obiekt w Słupsku został zakupiony w grudniu ub. roku przez Fundusz European Property Investors Special Opportunities, L.P., zarządzany przez AEW Europe oraz Tristan Capital Partners.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×