Tu jesteś:

NEINVER prezentuje najnowsze centra outlet

NEINVER, firma specjalizująca się w inwestycjach na rynku nieruchomości, budowaniu obiektów handlowych i zarządzaniu nimi oraz wiodący operator centrów wyprzedażowych w Europie, prezentuje kluczowe postępy dwóch projektów europejskiej branży outlet, podczas międzynarodowych targów nieruchomości handlowych MAPIC. Nowe centra The Style Outlets zostaną otwarte w Amsterdamie i Alpach Francuskich w 2020 roku. Ich łączna powierzchnia handlowa wyniesie 38 tys. mkw.

Wśród prezentowanych inwestycji znajduje się również Futura Park Ursus – projekt nowoczesnego parku handlowego w warszawskiej dzielnicy Ursus, którego otwarcie planowane jest na 2020 rok. Na 9 000 mkw. powierzchni handlowej otwartych zostanie 12 sklepów różnych branż - od supermarketu spożywczego, przez drogerię, salon sportowy, po sklep z elektroniką. Nie zabraknie też restauracji z oryginalnie zaprojektowanym ogródkiem. NEINVER rozpoczął tam proces najmu. Uczestnikom targów w Cannes prezentowane są również zmiany w FACTORY Poznań, gdzie dobiegają końca prace renowacyjne we wnętrzach centrum.

Alpes The Style Outlets otrzymało wszystkie niezbędne pozwolenia na budowę. Centrum będzie zlokalizowane w pobliżu granicy ze Szwajcarią - pomiędzy Genewą, oddaloną o 25 minut jazdy, a Lyonem. Amsterdam The Style Outlets ma zostać otwarty jesienią 2020 roku. Obecnie kończą się prace nad organizacją placu budowy - dostępem do działki i wytyczaniem dróg tymczasowych, a już wkrótce rozpocznie się budowa. Inwestycja, która niedawno zasiliła portfolio Neptune (spółka joint venture pomiędzy Neinver i TH Real Estate), będzie obejmować 115 salonów, na łącznej powierzchni handlowej 19 000 mkw.

Na targach MAPIC, zespół NEINVER prezentuje też efekty ostatnich prac w różnych europejskich centrach ze swojego portfolio, rozbudowy i nowe strefy restauracyjne. Vicolungo The Style Outlets, po rozbudowie w 2008 i 2010 roku, przechodzi obecnie remont o wartości 9 mln EUR. Prace mają zostać zakończone wiosną 2019 roku. W Roppenheim The Style Outlets (Francja), trwa renowacja otoczenia centrum, obejmująca m.in. nowe tereny zielone, plac zabaw dla dzieci i tarasy restauracji. Wreszcie renowacja Factory Poznań w Polsce, która przyniesie nowy wystrój wnętrz, z dominującymi jasnymi kolorami, przeszklonymi  witrynami i metalowymi wykończeniami. W centrum wymieniona została też  podłoga, powstał nowy plac zabaw dla dzieci, a także strefy odpoczynku z naturalną roślinnością i punktami ładowania urządzeń mobilnych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×