Tu jesteś:

Multishop w Sochaczewie z pozwoleniem na budowę

Multishop Sochaczew

Spółka Retail Park Sochaczew 3 października 2012 roku uzyskała ostateczne pozwolenia na budowę II i III etapu parku handlowego Multishop Sochaczew. Kompleks powstaje na terenie przy skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i trasy krajowej E30 w Sochaczewie.

Obok funkcjonującego od blisko pół roku hipermarketu OBI, w skład nowej części parku handlowego wejdzie 10 najemców (ok. 4,5 tys. mkw.) oraz hipermarket spożywczy Tesco (ok. 7,3 tys. mkw.) . Poziom komercjalizacji przekroczył już 60 proc. powierzchni najmu.

Łączna powierzchnia wszystkich etapów, wraz z tymi, których budowa rozpocznie się w najbliższych miesiącach to blisko 21 tys. mkw. Przy wjeździe na teren Multishop Sochaczew powstaje restauracja McDonald’s, której otwarcie zaplanowane jest na pierwszą połowę roku 2013.

Obecnie trwają końcowe negocjacje z generalnym wykonawcą obu planowanych etapów. Projekt architektoniczny obiektu powstał we współpracy z warszawskim biurem projektów Atelier.com oraz sochaczewskim biurem projektowym ZUP. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Multishop w Sochaczewie to jedna z pierwszych realizacji pod tą marką. McKinlay Development pracuje nad kolejnymi projektami, których komercjalizacja rozpocznie się na początku roku 2013.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×