Tu jesteś:

Multibrandowy sklep firmy Redan SA w Wola Parku

30 czerwca w CH Wola Park doszło do otwarcia salonu Top Secret & Friends.

Top Secret & Friends to multibrandowy sklep dający klientom możliwość odnalezienia propozycji odpowiednich na każdą okazję i jednocześnie podkreślających ich indywidualny styl. Oferta salonu zaspokaja potrzeby zarówno tych, którzy poszukują modowych nowości, jak i tych, którzy na co dzień cenią klasyczny styl, elegancję i profesjonalny wygląd.

W związku z otwarciem nowego salonu przewidziano także prezentację letniej kolekcji Top Secret i Troll. Poza tym, klienci dokonujący zakupów w tym multibrandowym sklepie mogą liczyć na konsultacje własnych pomysłów i wybranych zestawów ze stylistami.

Nowy salon mieści się na pierwszym piętrze galerii.

Na początku października 2009 r. firma Redan SA uruchomiła dwa pierwsze sklepy multibrandowe Top Secret&Friends. Takie salony otwarto w Centrum Handlowym Jurajska w Częstochowie oraz Niwa w Oświęcimiu.

Wola Park to centrum handlowe otwarte na jesieni 2002 roku o powierzchni 73 000 mkw. Liczy ponad 160 sklepów, dwukondygnacyjny hipermarket Auchan, liczne kawiarenki, restauracje i punkty usługowe, a w części rozrywkowej Multikino (od 2010 r.) i klub fitness z kortami do squasha, posiada także dwa dwukondygnacyjne parkingi na ponad 4 000 samochodów.

Źródło: Wola Park

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×