Tu jesteś:

Mostostal za 90 mln zł wybuduje centrum handlowe w Ełku

Brama Mazur, Ełk

Mostostal Warszawa zawarł z GV ELK Sp. z o.o. umowę na budowę Galerii Handlowej Brama Mazur w Ełku za kwotę 89,98 mln zł netto. Termin realizacji umowy został ustalony na 30 marca 2014 roku - podała spółka w komunikacie. 

Jak informowaliśmy na początku miesiąca firma Master Management Group złożyła wniosek o pozwolenie na budowę. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, budowa centrum ruszy jeszcze w tym roku.

Brama Mazur będzie centrum handlowo-rozrywkowym o łącznej powierzchni najmu 16 250 mkw., z parkingiem podziemnym na 600 miejsc, galerią handlową, supermarketem i kinem oraz licznymi kawiarniami i restauracjami. Przewidziana jest również budowa parkingu dla klientów, włączając w to budowę wewnętrznego układu drogowego. Projekt obejmie rewitalizację przedwojennego magazynu wojskowego, który obecnie nie jest używany, a po przeprowadzeniu prac konserwatorsko-budowlanych stanie się integralną częścią obiektu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×