Tu jesteś:

Mohito w Agorze Bytom

Agora Bytom

Nowym najemcą w bytomskiej galerii handlowej została firma odzieżowa Mohito. Będzie to kolejny sklep z odzieżą dla kobiet w ofercie galerii.

Mohito to dynamicznie rozwijająca się sieć butików odzieżowych w całej Europie. W Polsce jest ponad 55 sklepów tej marki, która swoją ofertę kierują do kobiet.

Sklep marki Mohito będzie się znajdował na poziomie zero Agory Bytom i zajmie powierzchnię 218 mkw. Jego otwarcie planowane jest na jesień 2011 r.

W maju do odzieżowej oferty galerii Agora dołączyła popularna w Skandynawii sieć Lindex, która właśnie w Bytomiu otworzyła swój drugi sklep w Polsce. To nie koniec nowości – od 3 czerwca do dyspozycji klientów Agory Bytom jest sklep Szkla.com, oferujący soczewki kontaktowe. Otwarcie zapowiada Jeans Club. Z kolei 2 czerwca otworzył się sklep marki Trendy4Ever – znajdujący się na poziomie – 1 zajął powierzchnię ok. 270 mkw. i oferuje szeroki wybór odzieży.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×