Tu jesteś:

Modowi najemcy w Korona Kielce

Korona Kielce od frontu - wizualizacje

W centrum Korona w Kielcach pojawią nowi najemcy. Tym razem będą to popularne marki modowe.

Salon Pretty One została jednym z nowych najemców sektora odzieżowego w Korona Kielce i będzie pierwszym punktem tej marki w całym regionie.

- Kielce mogą się okazać chłonnym rynkiem na zdobycie wielu oddanych klientek z regionu świętokrzyskiego i wzbogacić naszą sieć o kolejne niezwykłe miejsce handlowe – informuje Agata Basiak, manager ds. Rozwoju sieci. Pretty One to przede wszystkim eleganckie garsonki i garnitury, unikalne wzory i modne kroje. Sklep, tak jak w innych swoich filiach, zaoferuje klientkom z Kielc program lojalnościowy, by w ten sposób stworzyć dodatkowy argument przemawiający za powrotem na zakupy. Sklep Pretty One w Korona Kielce zajmie powierzchnię 89 mkw.

Pozostałe sklepy odzieżowe, które podpisały umowę z firmą Libra Project, odpowiedzialną za komercjalizację galerii to: Big Star, Levi`s, Mustang, Vistula i Wólczanka.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×