Tu jesteś:

Mediateka w Manhattanie

Centrum Handlowe Manhattan. Gdańsk.

W Gdańskim Centrum Handlowym Manhattan na 830 mkw. powierzchni zostanie otwarta Mediateka – najnowocześniejsze centrum biblioteczne w Polsce.

Mediateka Manhattan rozpocznie funkcjonowanie w styczniu 2012 r. Na drugim piętrze CH Manhattan będą mieściły się wypożyczalnie dla dorosłych, dzieci i młodzieży, czytelnie prasy, czytelnia multimedialna z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz pierwsza w Gdańsku publiczna mediateka. Placówka będzie całkowicie skomputeryzowana. Specjalna aranżacja wnętrza i odpowiednie wyposażenie zmieni bibliotekę w miejsce nauki i zabawy, odpowiadające potrzebom również najmłodszych czytelników. Otwarcie Mediateki wpisuje się w długofalowy projekt edukacyjno-społeczny CH Manhattan Rodzina w Manhattanie, którego celem jest szerzenie wiedzy o kulturze i sztuce.

Manhattan jest jednym z najnowocześniejszych centrów handlowych w Trójmieście. Jest zlokalizowany – w centrum Gdańska-Wrzeszcza przy al. Grunwaldzkiej. Został zaprojektowany jako miejsce zakupów i przestrzeń spędzania wolnego czasu. Na 8 kondygnacjach znalazło się ponad 70 sklepów, restauracji, kawiarni i punktów usługowych.Do grona najemców należą m.in. supermarket Piotr i Paweł, marki modowe, w tym: H&M, C&A, KappAhl, Charles Voegele, Solar, Promod, Diverse, CCC, Ryłko, Próchnik, sklepy sportowe: Espina Sport, Ka-Sport, Adidas, Nike, Heavy Duty, salon Empik, restauracje i kawiarnie, Sphinx, VNS, Grycan, Starbucks, winiarnia Centrum Wina, salon jubilerski YES, a także klub fitness – Tiger GYM. Unikalną ofertę kulturalną Manhattanu stanowią Teatr Znak oraz galeria Delikatesy Sztuki z dziełami młodych artystów i ofertą zajęć artystycznych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×