Tu jesteś:

Marywilska 44 podlicza sierpień

W sierpniu Centrum Handlowe MARYWILSKA 44  Sp. z o.o. poszerzyło swoją ofertę usługową w sektorze urody - otwarty został salon fryzjerski o powierzchni 20 mkw. Najemca oferujący odzież damską zlokalizowany w hali C, powiększył swój lokal o kolejne 25 mkw., oddając tym samym do dyspozycji klientów wybór odzieży zlokalizowanej na powierzchni 50 mkw. Również najemca oferujący odzież męską RED POLO zlokalizowany w hali F, powiększył swój lokal do 80 mkw. Studio 28 Tattoo powiększyło swoją powierzchnię do 80 mkw.

W sierpniu kontynuowano modernizację CH MARYWILSKA 44. Zakończony został  generalny remont sanitariatów w sektorze oznaczonym jako hala H. Kolejna grupa najemców zakończyła również prace modernizacyjne w swoich lokalach handlowych polegające m.in. na wymianie oświetlenia na LED, co pozwala na lepszą ekspozycję towarów, wymianie posadzek i malowaniu.

Z początkiem sierpnia nastąpiła zmiana nazwy i logo „Wodnego Parku Handlowego MARYWILSKA 44” na „Park Handlowy MARYWILSKA 44”. Nowa nazwa i logo powstało przede wszystkim dlatego, aby podkreślić nowoczesny charakter obiektu oraz celnie eksponować ofertę najemców. Nowa nazwa i logo „Park Handlowy MARYWILSKA 44” ma za zadanie wyeksponować cechy charakterystyczne marki. Tagline w logo „Dla domu i ogrodu” daje jasny i konkretny przekaz dotyczący asortymentu. Kolorystyka podkreśla nowoczesny styl obiektu, który doskonale wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy.

Również w sierpniu nastąpiło zapowiadane otwarcie sklepu Indian Meble, który zajął przestronny lokal o powierzchni 622 mkw. oferując meble indyjskie i kolonialne. W ofercie sklepu znajdują się również meble wypoczynkowe LaviniaFurniture.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×