Tu jesteś:

Marka męska Lavard wchodzi do Fashion House w Sosnowcu

W Fashion House Outlet Center w Sosnowcu, obiekcie należącym do funduszu Polonia Property Fund II, powstanie butik polskiej marki męskiej Lavard. Na potrzeby salonu firma wynajęła 258 mkw. powierzchni.

Marka Lavard wywodzi się z Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowego Gamatex, założonego w 1975 roku. Początkowo firma szyła tylko okrycia wierzchnie. Po przemianach ustrojowych w 1989 roku zaczęła rozszerzać asortyment oferowanej odzieży, dzięki czemu zyskała duże uznanie na rynku. Salony marki obecne są na terenie całego kraju.

Za komercjalizację obiektu Fashion House w Sosnowcu odpowiada dział leasingu Polonia Property Funds wraz z BOIG Property Consulting, spółką specjalizująca się w wynajmie powierzchni handlowej (wchodząca w skład The Blue Ocean Investment Group).

Właścicielem sieci Fashion House Outlet Centre jest fundusz Polonia Property Funds. Obecnie liczy ona 3 obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk.

Źródło: BOIG

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×