Tu jesteś:

Malta Office Park nowi najemcy

Budowa Malta Office Park

McKinsey & Company wynajęła 2 700 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Malta Office Park, realizowanym w Poznaniu przez Echo Investment.

McKinsey & Company to firma konsultingowa założona w USA w 1926 roku. McKinsey posiada 92 biura w 52 krajach, w tym trzy w Polsce - w Warszawie, Wrocławiu i obecnie w Poznaniu. Na całym świecie firma zatrudnia niemal 8 500 konsultantów reprezentujących 117 narodowości.

Malta Office Park to zlokalizowany w Poznaniu nowoczesny park biurowy składający się z sześciu budynków, oferujących łącznie blisko 31 000 mkw. powierzchni pod wynajem. Najemcy i ich klienci mają do dyspozycji blisko 600 miejsc postojowych na parkingu nadziemnym i podziemnym. Cały kompleks został wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, system bezpieczeństwa, monitorowania i kontroli dostępu.

Projekt architektoniczny Malta Office Park powstał w poznańskiej pracowni architektonicznej Litoborski-Marciniak. Do grona najemców należą m.in.: Ikea, BPS, NextiraOne Polska, Altkom Akademia, Data System Group, Mentor Graphics, Tebodin, Roche Polska, AXA, Intermedica, Medicover, Ogicom, Pramerica Życie, Allianz, Martela, OCE Poland, Projekty Bankowe Polsoft, Raiffeisen, Żagiel, Eaton Electric, Grenkeleasing.

Realizacja Malta Office Park rozpoczęła się w sierpniu 2007 roku, I etap (dwa 5-kondygnacyjne budynki) zakończono w grudniu 2008 roku. Na początku IV kwartału 2010 roku uzyskano pozwolenie na użytkowanie II etapu (dwa 5- i jeden 6-kondygnacyjny budynek) i rozpoczęto budowę ostatniego, III etapu inwestycji. Planowanym terminem zakończenia realizacji całości kompleksu jest koniec 2011 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×