Tu jesteś:

Magna Car Top System Poland podwoiła swoją powierzchnię w Parku MLP Tychy

MLP Group, deweloper powierzchni magazynowo-produkcyjnych, wynajął firmie Magna Car Top Systems Poland Sp. z o.o. dodatkową powierzchnię w parku produkcyjno-magazynowym MLP Tychy.

Spółka podwoiła swoją dotychczas wynajmowaną powierzchnię – z 2 693 mkw. do 5 663 mkw. Powierzchnia jest wykorzystywana głównie na działalność produkcyjną, z częścią biurowo-socjalną. Obecnie podpisana umową zwiększyła powierzchnię wynajmowaną przez spółkę Magna Car Top Systems Poland o dodatkowe 2 970 mkw.

Firma działa na terenie parku MLP Tychy od 2008 roku. Magna Steyr, do której należy Magna Car Top Systems Poland, to partner spółek z branży motoryzacyjnej, prowadzący pod niezależną marką działalność inżynieryjną i produkcyjną.

Grupa MLP rozwija obecnie cztery centra magazynowo-produkcyjne w Polsce (MLP Pruszków I, MLP Tychy, MLP Pruszków II, MLP Poznań) oraz jedno w Rumunii (MLP Bucharest Sud).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×