Tu jesteś:

MMG Centers Kołobrzeg umacnia pozycję na rynku

MMG Centers Kołobrzeg, nowy projekt Master Management Group, umacnia pozycję na rynku. Koncept architektoniczny z wygodnym systemem komunikacji i pierwszym, czterosalowym kinem Planet Cinema w mieście to atuty, które przekonały wielu najemców.

Nowy projekt Master Management Group w Kołobrzegu usytuowany jest w strategicznym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S6 i drogi krajowej nr 11. Klienci z łatwością dojadą do galerii samochodem. Z centrum miasta prowadzi ulica Bolesława Chrobrego, a z regionu doskonałym łącznikiem będzie ulica Krzywoustego.

MMG Centers Kołobrzeg będzie pierwszym centrum handlowym w mieście o powierzchni najmu 13 200 mkw. Autorem projektu i koncepcji architektonicznej MMG Centers Kołobrzeg jest pracownia NMS Architekci z Poznania, która działa na rynku od 2007 roku. Firma przygotowywała takie projekty jak: Galeria Pestka w Poznaniu, Galeria Victoria w Wałbrzychu oraz Magnolia Park we Wrocławiu.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×