Tu jesteś:

LPP -kolejne salony na rynku wschodnim

W marcu spółka LPP SA powiększyła liczbę salonów własnych na rynku rosyjskim o kolejne trzy. Zlokalizowane w atrakcyjnym kompleksie handlowym sklepy Reserved, Cropp i House to kolejne punkty zagraniczne w portfolio firmy.


Miesiąc marzec przyniósł spółce LPP dalszą ekspansję na rynku rosyjskim. W czteropiętrowym Centrum Handlowym Aura, położonym na granicy dwóch dzielnic: zaludnionej Oktiabrskiej oraz shoppingowej Centralnej uruchomione zostały salony własne marek Reserved, Cropp oraz House. Salony spółki zlokalizowano na II piętrze kompleksu. Na 670 metrach kwadratowych w pięciu strefach: damskiej, męskiej, dziecięcej, akcesoriów i bielizny rozmieszczono asortyment marki Reserved. To 36 salon własny tej marki w Rosji, 99-ty za granicą. Salony Cropp (218 metrów kwadratowych) oraz House (204 metry kwadratowe) zatowarowane zostały najnowszymi modelami sezonu wiosna-lato 2011 w kategoriach damskiej, męskiej, akcesoriów i obuwia.

Strategia sprzedaży eksportowej spółki zakłada dalszą ekspansję w Europie Wschodniej. Na miesiąc kwiecień zaplanowano już kolejne lokalizacje dla flagowych marek LPP.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×