Tu jesteś:

LCP Properties rozbudowuje centrum handlowe w Wągrowcu

Fundusz LCP Properties - właściciel jedynego nowoczesnego centrum handlowego w Wągrowcu, rozpoczął jego rozbudowę. Firma Mallson odpowiedzialna za jego komercjalizację pozyskała kolejnego znanego najemcę. Salon o powierzchni ok. 640 mkw. otworzy Sinsay - najmłodsza z marek grupy LPP.

Centrum handlowe rozbudowuje się o zintegrowany z nim park handlowy. W sumie w obiekcie znajdzie się 10 sklepów i punktów usługowych. Głównymi najemcami obok Sinsay są: supermarket Mila, drogeria Rossmann, sklep obuwniczy CCC oraz salon RTV firmy Neonet.

Obiekt zlokalizowany jest blisko centrum miasta - w otoczeniu największych osiedli mieszkaniowych. Wraz z położonymi nieopodal marketami Lidl, Intermarche, Aldi oraz Biedronka, stanowić będzie najważniejsze miejsce handlowe miasta i regionu. Rekomercjalizacja obiektu jest już na końcowym etapie – na ostatnie 2 wolne lokale finalizowane są umowy najmu ze znanymi dużymi sieciami handlowymi.

Otwarcie powiększonego obiektu nastąpi w I połowie 2019 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×