Tu jesteś:

LCP Properties kupuje kolejny park handlowy

Retail Park Rawa Mazowiecka

Na początku maja LCP Properties zamknęło kolejną transakcję zakupu parku handlowego w Rawie Mazowieckiej. Dzięki temu posiada 67 obiektów handlowych. Sprzędującym była firma Green Hill Investment.

Podpisana umowa kupna dotyczyła projektu w Rawie Mazowieckiej. Retail Park Rawa Mazowiecka to projekt zlokalizowany przy alei Konstytucji 3 Maja 5. Oferuje ponad 2,700 mkw. GLA oraz 45 miejsc parkingowych a całość znajduje się na terenie o powierzchni ponad 5,200 mkw. Do najemców parku należą: Kik, Dealz, Martes Sport, CCC.

“Zakupiony Retail Park świetnie wpisują się w strategię zakupową naszej firmy. Aktywnie poszukujemy nowych projektów handlowych, a także działek przeznaczonych pod handel oraz logistykę miejską” - podkreśla Katarzyna Szeleźnik, Acquisitions Director w LCP Properites.

“Sprzedaż obiektu w Rawie Mazowieckiej to dla Nas kolejny sukces i potwierdzenie, iż Green Hills Investment podąża we właściwym, nastawionym na rozwój kierunku. Realizowane przez Nas projekty cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród Najemców jak i podmiotów zainteresowanych ich zakupem. Przedmiotowa transakcja w Rawie Mazowieckiej stanowi kontynuację owocnej i długofalowej współpracy z LCP oraz pozwala na realizację kolejnych, atrakcyjnych projektów. W przyszłym i 2023 r. planujemy oddać do użytkowania 7 inwestycji komercyjnych na terenie całej Polski i wciąż poszukujemy nowych lokalizacji" - komentuje Sebastian Sypniewski, Członek Zarządu Green Hills Investment.

LCP wzmacnia i pragnie ugruntowywać tym samym swoją pozycję wiodącego inwestora w tego typu projekty na rynku Polskim, a jej strategia podkreśla długoterminowe zaangażowanie na naszym lokalnym rynku.

Nasze plany są dość ambitne, mamy do zainwestowania 200 mln EUR do końca 2022 roku i chętnie podejmiemy współpracę z deweloperami oraz właścicielami działek. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy: zakup nieruchomości istniejących, bądź wspólną realizacją projektów, a także zakup terenów pod inwestycje. Naszą przewagą jest elastyczność i szybka realizacja transakcji” - dodaje Krystian Modrzejewski, Group Operations Director, LCP Properties.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×