Tu jesteś:

Komercjalizacja Gemini Park Tychy na finiszu

Otarta w marcu 2018 roku galeria Gmini Park Tychy jest już wynajęta w 90 proc. a zarząd zastanawia się nad jej dalsza rozbudową. 

Właściciele Gemini Park Tychy mogą śmiało mówić o sukcesie komercjalizacji obiektu. Otwarta w marcu galeria jest już w ponad 90 proc. wynajęta, a na wolny metraż jest duże zainteresowanie zarówno krajowych, jak i zagranicznych marek. Kolejne miesiące mają przynieść galerii kilka dużych otwarć.

Blisko 130 sklepów polskich i zagranicznych marek, restauracje i kawiarnie oraz liczne punkty usługowe, a do tego najnowocześniejsza przestrzeń handlowo-rozrywkowa na Śląsku – z taką ofertą w marcu zadebiutował w Tychach Gemini Park. 

Od otwarcia 21 marca do końca kwietnia próg galerii przekroczyło już ponad 600 tys. osób. Centrum handlowe notuje także bardzo wysoką dzienną frekwencję, sięgającą średnio 17 tys. osób.  

Blisko 40 proc. oferty galerii przypada dziś na szeroko pojętą modę. W tym segmencie można znaleźć m.in. 32 popularne marki odzieżowe, 6  salonów jubilerskich, 6 sklepów  z butami i 4 sklepy sportowe mające mocną rynkową pozycję. Na inwestycję w lokal w Gemini Park zdecydowały się tak duże marki jak m.in.: grupa LPP (która weszła do galerii z całym portfolio), Vistula, Big Star, Medicine, Calzedonia, Greenpoint, Monnari, Orsay, Triumph, Apart, W.Kruk, 4F, Martes Sport, CCC, Deichmann, Ryłko, Ochnik czy Wittchen. Największymi najemcami zostały 3 marki odzieżowe: H&M, TK Maxx i Reserved.

W centrum handlowym działają także 22 punkty usługowe oraz 11 restauracji i kawiarni. Od marca obecne są tu lokale m.in. KFC, McDonald’s, Lodomania, Thai Express czy Olimp.

Jak zapowiada zarząd, prowadzone rozmowy w najbliższych miesiącach mają zaowocować nowymi otwarciami w Tychach .Zainteresowanie galerią sprawia, że zarząd Gemini Park coraz poważniej bierze pod uwagę jej rozbudowę. 

Źródło: GP Tychy

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×