Tu jesteś:

Kolporter i Strusinianka w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów.

Gemini Park Tarnów, centrum handlowe należące do Gemini Holdings wzbogaci się o dwóch nowych najemców: piekarnię i cukiernię Strusinianka oraz salonik prasowy i wyspę prasową Kolportera.

Saloniki Prasowe Kolportera to ogólnopolska samoobsłu­gowa sieć handlowa typu convinience licząca ponad 1000 placówek. Salonik Kolportera w Gemini Park Tarnów zajmie lokal o powierzchni 43 metrów kwadratowych, a 10 metrowa wyspa prasowa usytuowana zostanie na wprost hipermarketu Tesco.

Piekarnia i cukiernia Strusinianka w Gemini Park Tarnów zajmie powierzchnię 12,5 metrów kwadratowych i będzie siedemnastym punktem tej sieci w Polsce.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada Grem Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką Boig Property Consulting. Firma Grem Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×