Tu jesteś:

Kolejny znak zapytania przy projekcie handlowym Makrum w Bydgoszczy

Makrum Development złożyła wniosek o uchylenie decyzji zatwierdzenia projektu budowlanego i udzielenia pozwolenia na budowę Centrum Handlowego Makrum przy ul. Leśnej 11-19 w Bydgoszczy. Wniosek zostanie zmieniony na wniosek o wygaszenie w/w decyzji.

– Cały czas prowadzone są intensywne prace nad alternatywnymi koncepcjami zagospodarowania terenu, ale jest jeszcze zbyt wcześnie na podawanie szczegółów – informuje Piotr Fortuna, dyrektor finansowy Grupy Makrum. – Niestety, oferty składane przez inwestorów zainteresowanych budową Centrum Handlowego nie były satysfakcjonujące, dlatego szukamy innych opcji, które pozwolą jak najkorzystniej wykorzystać potencjał tej działki.

Jednocześnie rozwiązana została umowa z Leroy Merlin, który miał być nabyć teren o powierzchni 11,5 tys. mkw. w celu wybudowania marketu budowlanego: – W związku z przeciągającymi się działaniami związanymi z zagospodarowaniem terenu zdecydowaliśmy się na rozwiązanie umowy w terminie, który pozwolił na uniknięcie kar umownych – dodaje Fortuna.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×