Tu jesteś:

Kolejny etap rozbudowy Gali w Lublinie

Według serwisu Strefa Biznesu - rozpoczął się kolejny etap przygotowań do rozbudowy Galerii Gala w Lublinie. Obecnie trwa ocena wpływu planowanej inwestycji na środowisko.

Po zakończeniu rozbudowy, Gala ma przekształcić się w klasyczne centrum handlowe. W galerii znajdującej się przy ul. Fabrycznej w Lublinie znajdą się sklepy z odzieżą i drogerie, punkty usługowe, część rozrywkowa i prawdopodobnie multipleks. Obecnie magistrat ocenia wpływ planowanej inwestycji na środowisko. Jeśli nie wpłyną protesty, latem br. firma będzie mogła starać się o pozwolenie na budowę. Na dzień dzisiejszy galeria ma 37 tys. mkw. powierzchni. Po rozbudowie cały obiekt ma osiągnąć 120 tys. mkw.

Gala SA powstała w 1989 r. w Lublinie i jest jedną z najstarszych firm handlowo-budowlanych w województwie lubelskim. Założona przez trzech polskich przedsiębiorców w niezmienionym składzie właścicielskim funkcjonuje do dziś.

Źródło: Strefa Biznesu

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×