Tu jesteś:

Kolejny etap rozbudowy Factory w Ursusie

Factory Ursus

Po dziewięciu miesiącach od rozpoczęcia budowy, bryła nowej części centrum wyprzedażowego Factory Ursus, która powstaje w sąsiedztwie dotychczasowego centrum, jest już gotowa. Otwarcie nowego centrum planowane jest na IV kwartał tego roku.

Zamontowana jest już elewacja budynku. W ostatnich dniach zainstalowano windy i schody ruchome. Zakończono też prace na nowym parkingu podziemnym pod nowym centrum na ponad 250 samochodów. Tym samym rozbudowa centrum weszła w nową, trzecią  fazę, a prace przenoszą się do wnętrza budynku. W aktualnie działającym centrum rozpoczynają się prace modernizacyjne. Factory Ursus zyska nową posadzkę, oświetlenie i elewację. Prace będą prowadzone tylko w nocy, nie wpływając na komfort zakupów gości centrum.

Dzięki rozbudowie Factory Ursus zwiększy powierzchnie z obecnych 13 700 mkw. do 19 900 mkw. Liczba salonów wzrośnie z obecnych 80 do 110, a liczba miejsc parkingowych z 440 do 850.

Factory Warszawa Ursus przyjęło pierwszych klientów w grudniu 2002 roku jako pierwsze centrum wyprzedażowe w Polsce. Zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części Warszawy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×