Tu jesteś:

Kolejni najemcy nowej Silesia City Center

Silesia City Center

Nowa część Silesia City Center, która zostanie oddana do użytku już jesienią 2011 ma już 10 nowych najemców. W zeszłym tygodniu podpisano trzy umowy.

Nowymi najemcami zostali Van Graaf, który zajmie salon o powierzchni aż 4 tys. mkw i dwie marki Ultimata Fashion – River Island i New Look. W nowej części Silesii przewidziano miejsce dla 60 nowych sklepów. Łącznie centrum handlowe będzie dysponowało po rozbudowie ofertą 310 salonów.

Prace budowlane na terenie Silesia City Center potrwają do jesieni 2011 roku. Nowa Silesia City Center zwiększy swoją powierzchnię z 66 tys. mkw. do 86 tys. m kw. Powstanie dodatkowo 60 sklepów. Pracę w nowej Silesii znajdzie kolejne 500 osób. Inwestorem jest obecny właściciel Silesia City Center – Immofinanz Group. Koncepcję architektoniczną nowej części Silesia City Center stworzyła pracownia Bose International Planning and Architecture. Centrum handlowe będzie jednym z największych tego typu obiektów w Polsce. Silesia City Center od ponad 5 lat jest numerem jeden wśród centrów handlowych na Śląsku i w Zagłębiu, zarówno pod względem powierzchni, liczby najemców – dziś jest to 250 sklepów i punktów handlowych, jak również liczby odwiedzających. W ubiegłym roku Silesię odwiedziło 13 milionów klientów z całej Polski, zapewniając centrum obrót blisko 1 mld zł rocznie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×