Tu jesteś:

Kolejne polskie centrum docenione przez ICSC

CH Forum, Gliwice

Za dwie imprezy modowe zrealizowane w ub. roku pod nazwą „Bitwa na trendy”, gliwickie Centrum Handlowe Forum otrzymało srebrną nagrodę w tegorocznym finale konkursu Solal Marketing Awards organizowanego przez ICSC.

Organizowany co roku przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers) konkurs jest uznawany za najważniejszą europejską nagrodę w dziedzinie marketingu centrów handlowych.

„Bitwy na trendy” polegały na rywalizacji drużyn pasjonatów mody, których członkowie zgłaszali swoje stylizacje za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook. Zespoły prowadzone były przez znanych projektan­tów.

W poprzednich latach CH Forum także honorowano tytułem Silver Solal Marketing Award. Przed rokiem za: kampanię „Money Making Machine” (kat. B2B) oraz eduka­cyjne elementy towarzyszące majowej wystawie „Epoka lodowcowa”. W latach 2009-2010 za kampanię promocyjną strefy restauracyjnej oraz za kampanię wize­runkową „Stop monotonii”.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×