Tu jesteś:

Karuzela Park w Biskupcu:budowa w toku, komercjalizacja na finiszu i finansowanie ze strony Deutsche Banku

Karuzela Park w Biskupcu

Firma Retail Concept zajmująca się komercjalizacją obiektu handlowo-usługowego –Karuzela Park w Biskupcu – podpisała kolejne umowy najmu – z sieciami CCC i MediaExpert. Budowa przebiega zgodnie z harmonogramem, inwestycja ma również zapewnione finansowanie ze strony Deutsche Banku.

Obiekt jest już prawie całkowicie skomercjalizowany, zostały tylko dwa lokale – ostatnio do grona najemców Karuzela Park dołączyły: marka obuwnicza CCC, zajmując lokal o powierzchni 320 mkw., oraz sklep elektroniczny MediaExpert, na powierzchni 522 mkw. Ponadto w centrum znajdą się: Polomarket z 890 mkw. powierzchni, Rossmann o powierzchni 360 mkw., Pepco – 305 mkw., Ray Obuwie – 120 mkw.

Obecnie, na terenie inwestycji, trwają zaawansowane prace budowlane. Projekt ma również zapewnione finansowanie ze strony Deutsche Banku na podstawie umowy podpisanej w grudniu 2011 r. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na II kwartał 2012 roku.

Karuzela Park w Biskupcu to 13 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na powierzchni 3,4 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 120 miejsc parkingowych. Karuzela Parki są małymi obiektami handlowymi, które powstają w miastach do 40 tys. mieszkańców. Przeznaczone są do codziennych zakupów z łatwym dostępem dla niezmotoryzowanych klientów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×