Tu jesteś:

Kamień węgielny pod budynkiem biurowym Senator

Biurowiec Senator. Warszawa.

10 maja 2011r. , na działce, na której powstaje biurowiec Senator, odbyła się uroczystość podpisania aktu erekcyjnego oraz wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję.

Biurowiec Senator będzie nowoczesnym budynkiem, o łącznej powierzchni 25 000 mkw. zlokalizowanej na 6 kondygnacjach. Parter przeznaczony zostanie na działalność handlowo-usługową. Na kolejnych kondygnacjach zaplanowano powierzchnię biurową 23 600 mkw. W budynku znajdą się dwa wejścia do części biurowej, którą obsługiwać będą trzy recepcje z holami windowymi. Pod budynkiem zlokalizowany będzie parking podziemny z wjazdem od strony al. Solidarności, zapewniający miejsce 339 samochodom.

Realizatorem projektu jest firma Ghelamco Poland - deweloper i generalny wykonawca działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu powierzchni biurowych i magazynowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×