Tu jesteś:

Jeronimo Martins zainteresowany przejęciem sklepów Piotr i Paweł

Jak podaje serwis Money.pl sieć Piotr i Paweł od jakiegoś czasu musi radzić sobie z problemami finansowymi. Z tego powodu marka poszukuje inwestora branżowego. Wśród zainteresowanych jest właściciel Biedronki oraz Carrefour Polska.

Serwis Money.pl informuje o spotkaniach przedstawicieli Biedronki z franczyzobiorcami Piotra i Pawła. Rozmowy odbywały się w ciągu ostatnich tygodni na terenie całego kraju.

- Jeronimo Martins jest aktywnym i wiodącym negocjatorem w biznesie. Nie zaprzeczam, że były spotkania z ludźmi. To naturalne, że sieć chce wiedzieć, co mają do powiedzenia franczyzobiorcy, jak widzą ewentualną dalszą współpracę. Potencjalni inwestorzy chcą zadbać, żeby nic nie odbyło się wbrew komukolwiek. Jeronimo Martins z pewnością nie chce przejąć sklepów franczyzowych, które nie chciałyby być elementem układanki Jeronimo Martins - wyjaśnia Robert Krzak, wiceprezes Piotra i Pawła, w rozmowie z serwisem Money.pl.

Robert Krzak zaznaczył, że franczyzobiorcy odbyli również rozmowy z Carrefour Polska.

Nowy inwestor otrzymałby pakiet 100 proc. akcji, w tym momencie należących do TFI Capital Partners.

Źródło: money.pl

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×