Tu jesteś:

Jeff’s dołącza do grona najemców Silesia City Center

Silesia City Center - wizualizacja.

W nowej części centrum, której otwarcie planowane jest na jesień 2011, pojawi się restauracja Jeff’s. To dopiero 4 restauracja Jeff’s w Polsce. Dwie działają już w Warszawie m.in. w Galerii Mokotów a jedna w Krakowie w Galerii Kazimierz.

Jeff’s jest pierwszą restauracją, która dołącza do listy najemców nowej części Silesia City Center. Restauracja słynie z jedzenia tex-mex, czyli połączenia kuchni amerykańskiej, teksańskiej i meksykańskiej.

Silesia City Center jest rozbudowywana od jesieni 2010 roku. Po rozbudowie powierzchnia centrum wzrośnie z 68 tys. m kw. do 86 tys. m. kw. Przybędzie także 60 sklepów. Inwestorem jest obecny właściciel centrum handlowego – Immofinanz Group. Wartość inwestycji to ponad 50 milionów euro. Jeff’s będzie 10 restauracją w Silesia City Center. Na terenie centrum działają już m.in. sieci Mc Donald’s, KFC, Burger King, Bierhalle, Deka Smak, Thai Express, a także włoska restauracja Sicilia oraz azjatycka Hana Sushi.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×