Tu jesteś:

JR Investment sprzedaje Galerię Handlową Ramzes

Firma Centrum Market Zielona Góra Sp. z o.o. należąca do spółki JR INVEST S.A. podpisała przedwstępną umowę sprzedaży Galerii Handlowej RAMZES. Wartość transakcji wynosi 11,5 mln zł netto.

Strony ustaliły, że zawarcie umowy przyrzeczonej nastąpi najpóźniej do dnia 30.06.2015 r., natomiast do dnia 15.06.2015 r. Kupujący zobowiązał się wpłacić Sprzedającemu kwotę w wysokości 2,3 mln zł będącą zaliczką. Sprzedaż Galerii Handlowej RAMZES wpisuje się w założenia strategii rozwoju Grupy Kapitałowej JR INVEST S.A., która zakłada nabywanie nieruchomości komercyjnych zlokalizowanych w bardzo dobrych miejscach, a następnie ich dalszą odsprzedaż z zyskiem.

Właścicielem Galerii RAMZES, zlokalizowanej w Zielonej Górze, jest spółka Centrum Market Zielona Góra Sp. z o.o., która od kwietnia 2012 r. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej JR INVEST S.A. Spółka JR INVEST S.A. jest notowana na rynku NewConnect od listopada 2012 r.

Powierzchnia całkowita galerii wynosi 6800 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×